Gratis Kart Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere Gratis kartı nasıl alacağınızı ve bu kartı nasıl kullanacağınızı anlatacağız.

Gratis Kart Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Gratis Üyelik İşlemleri

Öncelikle, Gratis’te bir hesabınızın olması gerekiyor. Hesabınız yoksa öncelikle üye olmanız gerekiyor. Üyelik işlemleri için adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi, cep telefonunuzu, doğum tarihinizi ve şifrenizi belirtmeniz gerekiyor. İlgili bilgileri doldurduktan sonra uygulamaya giriş yapıyorsunuz ve sözleşmeyi okuyup onaylıyorsunuz.

Gratis Kart Oluşturma

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra, “Gratis Kart” kısmına gelmeniz gerekiyor. Buradan ücretsiz bir Gratis Kart oluşturabilirsiniz. “Gratis Kartı Bağla” kısmına tıklayarak işleme devam ediyorsunuz.

Bu aşamada telefonunuza bir SMS onay kodu gelecek. Bu kodu uygulamaya girerek, Gratis kartınızı telefon numaranıza bağlayabilirsiniz. Telefon numaranızla Gratis alışverişleri yaparak indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Gratis Kart Kullanımı

Gratis Kart, hem fiziki mağazalarda hem de online alışverişlerde kullanılabilir. Online alışverişlerinizde telefon numaranızı girerek, fiziksel mağazalarda ise kartınızı göstererek indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Örneğin, Gratis kart ile bir diş macunu alışverişi yapmış olsaydınız, bu diş macunu 80 TL yerine 40 TL’ye düşer, yani %50 indirim sağlanır.

Gratis Kart’ı ücretsiz bir şekilde oluşturarak, hem online hem de fiziki mağazalarda indirimlerden faydalanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz! Unutmayın, kanalımıza abone olmayı ve yazımızı beğenmeyi ihmal etmeyin!